| DataSoft a întrebat:

Daca are cineva leptopul Acer aspire e5-571g-5107 as dori si eu o imagine iso la cd-ul lui pentru ca al meu e stricat si nu mai pot instala de pe el driverele.
Multumesc. dau funta si vot

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Poti descarca de aici cautand driverele dupa seria laptopului tau :
http://www.acer.com/ac/ro/RO/content/drivers

3 răspunsuri:
| DataSoft explică (pentru lpavel):

Multumesc. stiu si eu asta dar voiam o imagine iso dupa disc-ul de vine in cutie... ca sa il fac iar pe dvd

| lpavel a răspuns (pentru DataSoft):

Pai sansele sa gasesti pe cineva care are exact laptopul tau e 1 la 1000 iar ca sa trimita tie prin net acea imagine sansele sunt 1 la 100000000 happy

| DataSoft explică (pentru lpavel):

Corect...dar incercarea moarte` nu are... happy