| deniii589 a întrebat:

Hei! Am o problema cu internetul pe laptop. Mi se intrerupe din 30 in 30 de minute iar ca sa mearga din nou trebuie sa opresc si sa repornesc wi-fi-ul. Leptopul este Acer (aspire E1-571g) si ma conectez la un router de la Romtelecom. Va rog mult ajutati-ma pentru ca este enervant sa tot opresc/pornesc wi-fi-ul.
P.S. Am sunat la cei de la Romtelecom si mi-au spus ca nu depinde de ei, pentru ca este o problema cu leptopul straight face

2 răspunsuri:
| Soldatul a răspuns:

Incearca sa faci un update la driverul wi-fi.