| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am un laptop Acer Aspire 5740G, am instalat de curand windowsul si nu are driverele cum le-as putea instala? nu merge nici un joc nici placa de retea nimic.

2 răspunsuri:
| RobbyBoy a răspuns:

Pai iti trebuie CD-ul care l-ai primit acolo-s driverele si daca nu ai scrie doar ce fel de laptop ai modelul si cauta-le si downloadeaza-le apoi instaleaza-le si va merge mai bine dar totusi iti trebuie programe de baza ca winrar power iso etc.