| AmandytaErhan a întrebat:

Daca ati putea face ceva din tehnologii (comp, tel...) sa dispara de pe fata pamantului si sa nu se descopere niciodata ce ar fi acela, si de ce?

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Armele de orice fel (de la sabie si arc cu sageti pana la bomba cu hidrogen), si banii. Astea doua chestii au distrus omenirea si ne-au deviat atentia de la lucrurile care conteaza cu adevarat (iubire, pace, armonie), facandu-ne sa ne gandim numai la cum sa avem mai multi bani decat vecinu', sau o vila mai mare, sau o masina mai nu stiu cum, si exemplele pot continua.