| Leatherleader a întrebat:

Daca cineva iti afla ip-ul ce poate sa faca cu el? si cum pot afla daca cineva mil stie?

Răspuns Câştigător
| Play4hack a răspuns:

Nu e adevarat. Doar expertii cu adevarat pot face chestii din astea, si cu greutate mare.

Dacă ar fi aşa ar fi numai probleme cu netul.

Stai calm yonuţ.

5 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Ip-ul de la pc? Normal eu daca vreau sa aflu te las fara nethappyO sa iti dai seama daca iti face ceva la pc happy

| Karbox a răspuns:

FUNDĂ?

Tot ce poate face cu ip-ul tau e sa afle locatia aproximativa a calculatorului tau si numele pe care a fost facut abonamentul la internet si, desigur, providerul de net de care esti agatat.

| CinevaNou a răspuns:

Poate sa vada cand te uiti la filme porno.

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

Nu te poate lasa fara net(lumea se bazeaza pe flood..mai nou serverele folosesc firewall), nici nu iti poate afla numele(ip-ul este proprietatea providerului..deci cine ar da date despre ip asa aiurea).ip-ul este util daca faci tu ceva ilegalitati.

| Play4hack a răspuns:

Ba fra sincer... ip-ul nu se afla usor si de oricine cel mai vulnerabil esti pe skype acolo este cel mai usor pentru oricine sa ti-l afle. happy Si ar putea face multe lucruri. De exemplu sa te floodeze... Dar daca ai aip dynamic. poti sta fara grija happy si multe alte lucruri se pot dar chestia cu flood-ul este cel mai utilizat happy