| Alcszusa a întrebat:

Am si eu o intrebare de fapt prietena mea care trece in clasa a 9 a si nu stie ce sa faca, adica de unde afla in ce clasa e, care ai sunt colegi, cum sa-si gaseasca clasa big grin. Eu am invatat in Italia si nu am de unde sa stiu cum e aici. Deci cine ne poate ajuta? Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Pe edu.ro află la ce liceu şi profil a intrat. Iar listele cu repartizarea în clasă se afişează la liceu. Eu aşa ştiu.

| Alcszusa explică (pentru AikkoxD):

Aha. Multumim pentru raspuns!:*

2 răspunsuri:
| ConstantinEdi a răspuns:

Se duce la director big grinbig grinbig grinbig grin