| Anna04 a întrebat:

Daca dau cuiva vot ce se intampla? el acumuleaza puncte sa ceva? stie ca eu i-am dat votul respectiv? stie si ce vot i-am dat (folositor, amuzant, etc)?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se primeste cate un punct, dar numai pentru calificativele folositor si inteligent. Pentru ca ai dat un calificativ, indiferent care, tu primesti 0, 5 puncte. Poate afla asta doar intrand pe profilul tau si sa vada calificativele date de tine, asta doar daca o sa ghiceasca autorul, altfel este foarte greu de aflat, ar trebui sa se uite la toti cei care au dat calificative. Numai bine!

| melyyy a răspuns:

El primeste un punct daca ia-i dat vot big grin
nu stie de la cine a primit vot sau ce vot a primitwinking

sper ca te-am ajutat :*