| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Dacă dau mesaje cuiva pe Instagram, cei care îmi sunt prieteni sau ma urmăresc pe Instagram, pot vedea ce mesaje trimit persoanei respective sau numai eu pot vedea discuțiile, va rog fără comentarii răutăcioase?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Mesajele trimise din contul tau de Instagram celorlalti utilizatori sunt vizibile doar pentru persoanele conectate la contul tau, nu pot fi vizibile nici public, nici prietenilor. Singurul lucru care este vizibil urmaritorilor tai sau persoanelor care nu te urmaresc (daca nu ai cont privat) sunt mesajele din live-uri si apelurilor live (adaugi un alt utilizator in live).

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ma-ntreb, oare cum ai ajuns la concluzia ca merita sa pui o intrebare ca asta?
Este si logic ca, daca mesajele sunt intre voi doi, nu are cine sa mai aiba acces la conversatie.
"Bai frate, zici ca-i inginerie spatiala... ma jur" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident că nu poate vedea nimeni mesajele, conversațiile, numai tu și persoana aceea, cum e și la Facebook, TPU și WhatsApp.

| Michaeel a răspuns:

Numai tu poți vedea discuțiile. Le este imposibil prietenilor tai sau celor ce te urmăresc sa le vadă deoarece face parte din intimitatea ta și a contului tău.