| Lovetolove a întrebat:

Daca dau unfriend cuiva de pe fb, nu-i apare notificare sau. ceva care sa-l anunte ca i-am dat unfriend, nu?

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
Daca ii dai unfriend (sau cum s-o numi) nu ii apare nici o notificare - nu are cum sa afle, doar daca intra pe profilul tau si observa ca nu iti mai poate vedea 'peretele' tau, ci doar informatiile de baza (Sex si...cam atat?)

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| al3xander a răspuns:

Era un program care iti arata cand cineva te stergea de la prieteni dar acum numai este deci nu.

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu primeşte nicio notificare a renunţării la prietenie făcută de tine. happy