| qMaduTzuu a întrebat:

Dacă de exemplu pe un PS3, vreau să îmi bag de ex GTA V, trebuie instalat pe HDD sau doar bag CD-ul și rulează jocul fără instalare și fără a lua spațiu de pe HDD?
Și cum funcționează ocuparea spațiului în HDD? Gen când intrii pe un joc îți ia x nr de GB, iar când ieși ți-i dă la loc sau cum?

Răspuns Câştigător
| alexpahar a răspuns:

Cand introduci jocul in ps3 acesta trebuie sa se instaleze obligatoriu, gta 5 ocupa aproximativ 8 gb dar ajunge aproape la 17 daca ii faci toate updateurile. Odata instalat pierzi, evident acei gb de pe hdd.