| EANB a întrebat:

Daca descarc un jurnal de pe site-ul Download Programe Jurnale da virusi?

Răspuns Câştigător
| bebe2000 a răspuns:

Draga/ule nu se stie daca are sau nu virusi dar daca il descarci vei afla daca sunt multi putini sau deloc dar eu in locul tau pentru un jurnal amarat nu m-as risca pentru ca e totusi un jurnal si poti sa iti iei un caiet de la librarie sau chiar un jurnal sa scrii in el si pe urma sa il ascunzi in sifoniar de exemplu sub un tenc de pluovere sau de haine mai bine spus sa stii ca e mult mai practic sa ai un jurnal de mana scris pentru ca poti sa il pastrezi ca daca de ex ti se strica pcu de la un joc amarat si trebuie dsa schimbi windows-ul sa stii ca amintgirile acelea nu mai poti sa le recuperezi happy sper ca ti-am fost de ajutor thx funda? ''' love struck :*

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu poti stii daca are sau nu virusi.
Cel mai sigur este sa-ti instalezi inainte un antivirus, de preferat avg sau avira, astea doua sunte cele mai bune, si abia dupa sa descarci ce vrei tu.

| Zooeyy a răspuns:

..Habar nu am.

| Bogdan19535 a răspuns:

Depinde ia-ti avast antivirus si ati va spune