| lory_3551 a întrebat:

Daca descarc windows 8 de pe siteul original pe cate calculatoare il pot folosi?

Răspuns Câştigător
| pcsick a răspuns:

Nu te lua domne dupa cre(s)tinu' asta.
sunt activatoare (licente piratate) care face windows-ul la fel de functional ca unul autentic. si secret: il poti instala pe cate calculatoare vrei!

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Daca il descarci sa-l probezi, va functiona 30 de zile, dupa care va trebui sa-l activezi.
Daca vrei sa-l cumperi, cate licente cumperi, pe atatea calculatoare il poti instala.
Nu poti sa folosesti o singura licenta
pe mai multe calculatoare.