| just4you a întrebat:

Daca dezinstalez interfata care o am pe calculator (7 pack transformation) mi se sterg pozele, documentele, etc. pe care le-am pus in pc dupa ce am instalat interfata? O am cred ca de anul trecut! Fundaaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| AndreyIstetul a răspuns:

Buna. Nu, interfata isi sterge doar filele ei, nu are treaba cu fisierele tale. Spun acest lucru din proprie experienta-am avut si eu xp cu programul respectiv; acum nu-mi mai trebuie, am direct 7.

1 răspuns:
| Luci009 a răspuns:

Vrei sa zici thema nu?, nu are legatura thema cu ce ai cu in calculator, sa nu stergi windowsu.