| anonim_4396 a întrebat:

Daca eu am Google Chrome si am pus sa mi se memoreze parola si username-ul la un site, cum dezactivez aceasta optiune?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in Unelte/Optiuni/Lucruri personale/Gestionati parole salvate, te pozitionezi cu mouse-ul pe site-ul respectiv si in dreapta o sa-ti apara un x si dai clic pe el si nu va mai fi salvata parola la site-ul respectiv. Numai bine!

3 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

In bara sus unde scrie Firefox dai click apoi te duci la Obtions si vezi ca ai mai multe sus in bara aia General Tabs etc tu o sa dai Security si o sa gasesti undeva mai jos Remember passowrld for sites tu o sa debifezi spor la treaba.

| simina a răspuns:

In general cand faci chestii din astea, poti sa te dezactivezi de cate ori vrei ca nu mai ai scapare, o sa ai neplacuta surpriza ca o sa primesti la nesfarsit mesaje.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am Google Chromem si sunt experta in el! Lucrez in el de 3 ani! Nu mai poti devactiva!