| Minimalistul a întrebat:

Daca fac downgrade de la Windows 10 la Windows 7 totul va ramane neschimbat nu (fisiere, programe)?

2 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Depinde daca ai facut backup, daca da atunci iti vor ramane. Daca nu asta inseamna ca de pe 7 ai facut update la 10 cu toate fisierele ramase, dar nu mai poti face downgrade.
Daca ai facut backup cand ai instalat 10, da o sa iti ramana programele.

| qqIonutz a răspuns:

Da, deoarece windows 10 schimba doar cum arata deci raman salvate poze, jocuri doar driverele trebuie instalate incaodata. Funda plz?