| Mark2012012 a întrebat:

Daca fac root la tableta si ceva nu merge bine in timp ce o root-ez, pot folosi backup-ul facut la memorie pentru a o repara, pentru a sterge daunele facute?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai poate

| Şaptepăcate a răspuns:

Sa nu fie Brickuita, adica moarta, poti sa rescrii softul original pe ea, daca te referi la probleme de garantie.Tot timpul cand faci root iti spune ca exista posibilitatea sa strice ceva, de fapt root nu face decat sa iti ofere acces la fisierele de sistem