| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot vedea avatarul unor persoane
le vad
sunt in lista
si nu cred sa imi fi dat ignore

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Este o probleme temporara in ultimul timp s-o plans lumea de avatar sau de status ai rabdare un pic se va regla in caz ca nu ai rabdare reinstaleaza mesengerul
succes

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Este o problema pentru multi. Ori este de la ei, ori de la net, ori de la virusi sau cookie de la calculatorul tau. Daca nu reusesti sa faci nimic reinstaleaza messenger. Daca nu o reinstalare de sistem ar fi binevenita daca nu e singura problema.

| stuff0happens a răspuns:

Bugs?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mah d am reinstalat mes si tot numi s vd