| TheGrooveStreet a întrebat:

Daca ii dau update la driver-ul placii video, aceasta va avea mai multa performanta in gaming?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Nu e adevarat. Peformanta o sa creasca cu maxim 1 % cu cele mai bune drivere.
Au fost versiuni din cauza carora nu iti mai afisa nimic de la intrarea in windows (rar si a tinut putin, dar au fost). big grin
Mai pe romaneste. Si ca faci update si ca nu, tot aia e. Pana la urma cu aceeasi placa grafica ramai. tongue

5 răspunsuri:
| Uptime_7655 a răspuns:

Nu e adevarat. DAca faci update la placa video performanta poate creste chiar si cu mai mult de 5%, 5, 6 fps uri nu o sa ti strice

| ILied a răspuns:

Da. La unele jocuri cere un update la placa video. La altele iti trebuie alta placa. Bafta

| maryus1908 a răspuns:

Normal ca o sa aiba o performanta mai buna in gaming...
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar o mica difernta...

| supergeniu a răspuns:

Dap normal