| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi expira licenta aia de 2 luni la avast trebuie sa o cumpar apoi?

5 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Sau poti sa introduci o licenta noua de Avast.

nony
| nony a răspuns:

Nu.trebuie sa il downloadezi iar cu licentá de 2 lunihee hee
Nu fa prostia sa dai o gramada de bani pe licentá. Internetul e mare si pentru toti.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am descarcat ieri si am instalat avast dar nu mi-a placut asa ca l-am dezinstalat. Am pastrat totusi licenta la versiunea gratuita, dar din moment ce nu mai am degand sa folosesc avast prea curand, nu imi mai trebuie licenta pe care am luat-o. Incearca tu atunci licenta pe care am luat-o. Uiteo aici: C4860484H1400A0911-ES4AS6KZ. Vezi daca iti merge. Daca nu atunci trebuie sa te mai inregistrezi o data ca sa primesti o noua licenta, dar sa alegi acolo pe site obtiunea care spune ceva de genul in engleza: esti un utilizator vechi si iti trebuie iar o licenta ca cealalta a expirat, sau am deja o licenta dar a axpirat si imi trebuie una noua. Ma rog, cum o fi, nu-mi amintesc exact. Deci sa nu alegi obtiunea pe care ai ales-o prima oara cand ai luat licenta. Adica ceva de genul: sunt un utilizator nou si am nevoie de o licenta, OK.

| sagetarius a răspuns:

Intri pe site-ul lor, si iti trimit pe adresa de mail un cod valabil

| nokia a răspuns:

Mersi