| crst90 a întrebat:

Daca la un laptop putin mai vechi conectez un telefon cu wifi ..as putea avea internet pe laptop? straight face ..laptop-ul e putin mai vechi.e Asus si n-are optiune de wifi ..ma gandeam ca poate daca telefonul are wifi si-l conectez la laptop ar trebui sa mearga ..tf-u e un Huawei ascend g300.

2 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Poti folosi doar netul de pe cartela... ca si un modem nu cred ca poti cu wi-fi

| bogddan4you a răspuns:

Sigur nu merge ca am incercat eu si nu merge n-are cum si nici nu sa inventat asa ceva doar pe mobil merge niai ce faci asa este nu conteaza ca este un laptop mai vechi nosa mearga sigur.