| GEORGEL2012 a întrebat:

Daca las mai multe pagini de internet deschise, se consuma mai mult curent?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol, normal ca nu

| FlorinM28 a răspuns:

LOL. Radeti degeaba. O oarecare logica are intrebarea asta. Cu cat ai mai multe pagini de internet deschise, acestea consuma mai multe resurse, adica procesor, memorie etc. E ca la masina. Cu cat mergi mai tare si turezi motorul, cu atat consumi mai mult combustibil... Totusi diferentele sunt destul de mici dar exista. Asa ca nu mai radeti aiurea

| pvg a răspuns:

Nu are nici o legatura

| flaky444 a răspuns:

Nu are legatura internetul cu calculatorul. Daca ti caluclatorul mult consuma mult curent.

| MarAraM a răspuns:

Ha ha, Georgele, bună asta, bună! laughing