| Malai_Razvan_2002 a întrebat:

Daca ma joc cu laptop cand e la incarcat dar fara baterie in el si se incalzeste destul de tare incarcatorul se poate arde cumva incarcatorul sau sa ia foc sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Si asa nu mai faci nimic pe laptop in timpul ala. Las-o balta cu astea ca esti pe langa.

E normal sa se incalzeasca, ai un CPU, un GPU unde cedeaza caldura? Se incalzeste prea tare? Ai verificat sa nu aiba praf? Pasta e schimbata?

1 răspuns:
| Voicu_Iulia_1993 a răspuns:

Ar trebui sa lasi laptopul sa se încarce apoi sa te joci pe el