| JusTPauL a întrebat:

Daca nu deschid mesajul pe messenger, doar il trag in jos sa il sterg... apare ca am dat seen?

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Câtă vreme nu-i deschizi mesajul persoanei respective, nu-i va apărea seen. Poți să le "tragi in jos" cât dorești.

2 răspunsuri:
| AwGenetix a răspuns:

Da, pentru ca ai facut acea caseta activa, iar determinarea lui seen este momentul in care caseta devine activa. o eroare informatica, dar fara rezolvare. deocamdata. pana ne montam in ochi bluetooth.

| Marian9978 a răspuns:

Eu stiu că nu