| OnixXdd a întrebat:

Dacă pe facebook am un grup cu mai mulţi administratori, ei pot şterge grupul?

7 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Da, pentru ca au aceleasi drepturi ca si tine!

| Viki20 a răspuns:

Da, pot.

| DeepLooking a răspuns:

Da,ei il pot sterge, insa daca vrei sa iesi din grupul respectiv o poti face si tu. happy

| LondoneseCat a răspuns:

Da,pentru ca esti sunt bo$$i grupului respectiv, oricum am impresia ca trebuie sa se puna de acord cu totii ca sa se stearga grupul respectiv happy funda?:*

| alexmarian08 a răspuns:

Si normal ca nu-l pot sterge

| alexmarian08 a răspuns:

Doar tu poti sterge grupul

| ViseColoratee a răspuns:

Dahappy Dar daca e grupul tau, mi se pare ca ii poti scoate de la administratorithinking Anyways, ei pot sterge grupulwinking