| anonim_4396 a întrebat:

Daca poate sa ma lamureasca cineva cum e cu focus sat deci eu fac contract cu ei pe 2 ani si pot sa-mi aleg ce pachete vreau sa vizionez sau imi dau ei unul standard? Si unde as putea sa platesc? la banca la magazine la postas? Nu vreau prin telefon

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Iti alegi ce vrei din oferta lor.
Platesti cu un card pe care sa ai bani sau la punct de lucru al lor.
Reîncărcare online cu cod PIN
Cartelă/voucher
Reîncărcare automată
Reîncărcare asistată
SMS cu valoare
SMS la numărul 1700
Citeste si aici: http://bit.ly/2PYviG2

| GabyT10 a răspuns:

Eu am Focus Sat de cativa ani.Am sunat la ei, am cerut instalarea, am platit primele 2 luni la instalare si dupa luna de luna (poti incarca si pe mai multe luni odata) am incarcat telefon. Poti cumpara reincarcare de focus de la orice paypoint/payzone.