| yosvlad a întrebat:

Daca trec de la baseband 05.15.04 la 06.15.00 (pentru a face unlock) si apoi de la 06.15.00 la 05.15.04 (cand o aparea unlock si pe versiunea asta) recuperez GPS-ul?big grin

Răspuns Câştigător
| DjCultus a răspuns:

Unu la mana, odata ce faci update de baseband de ipad nu vei mai putea reveni la o versiune anterioara atat de bb cat si de firmware, eventual unul facut la "custom" : pwnage tool / sn0wbreeze! Iar unlock pentru 05.14.02 nu se stie si nu va exista! Insa va aparea downgrade de bb, cel putin asa sustin cei de la DEV TEam! Stai cu ochii pe boio.ro pentru detaliiwinking! Ciuss