| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreti sa-mi raspundeti bine, daca nu, nu.
Am fost la muzica, timp liber, religie, conversatii, muzica, jocuri PC si nici un raspuns straight face.

Buna, la mine la profiliul de la imvu scrie asa:
38 credits 142 promo credits.

Promo credits ma ajuta sa cumpar lucruri de la Shop, nu?
Atunci acei 38 de credits cum sa-i folosesc laughing.
Funda!

Răspuns Câştigător
| anomiserarac1996 a răspuns:

Eu cred ca e tot una. happyla mine se aduna toti la un loc si pot sai folosesc la ce vreau happy

87 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Pai crezi ca stim? crezi ca noi jucam jocuri pentru retarzi?

| anonim_4396 explică (pentru Anonymus314):

Iati o viata, era doar o intrebare daca nu esti instare sa raspunzi fara sa injuri, dispariwinking

| Anonymus314 a răspuns (pentru anonim_4396):

In primul rand se scrie: ia-ti.
in al doilea rand nu am injurat ci am spus adevarul despre un joc pentru retarzi.
in al 3-lea rand nu-mi zici tu mie sa-mi iau o viata pentru ca deja am una, asa ca da-i cu praf de mers ofticarewinking.

PS:in locul tau nu as comenta la tata tau.

| anonim_4396 explică (pentru Anonymus314):

Nu stau sa ma cert cu un copil care a fost uitat in spital dupa nastere.
Tu mi te consideri tata?
Vai mie, chiar iti trebuie o viatawinking si cat mai repede.

| Anonymus314 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar si daca as fi fost uitat tot era mai bine decat sa fiu ca tine abandonat in spital.
poti sa stii,papagalule, tot ce stii ewinking
am o viata si ti-am mai raspuns odata da na, repet pentru prosti.
Am o viata spre deosebire de tine mortule.

| anonim_4396 explică (pentru Anonymus314):

Mda, se vede ca nu-ai o viata, cand nici nu iti dai seama ca sunt fata.

| Anonymus314 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu conteaza, utilizator e de genul masculin si in + nici nu pot face diferenta la cum ti-ai scris numele.
Asa ca dati foc iubire :*

| anonim_4396 explică (pentru Anonymus314):

Adinusss e porecla de fata de la ''Adina'' rolling eyes dar pana si un cartof are IQ-ul mai ridicat ca al tau, asa ca prefer sa ma cert cu un cartof de la piata -_-

| Anonymus314 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu vorbesti? daca ma cobor la iq-ul tau dau de petrol.

| anonim_4396 explică (pentru Anonymus314):

Asta ai gasit-o pe internet asa-i? straight face
La statusuri hi9.biz straight face intoarce-te cand nu vei mai copia pe altii

| Anonymus314 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca altii copie de la mine e problema lor happy

pentru ce sa ma intorc cand sunt deja aici? travestitule.

| anonim_4396 explică (pentru Anonymus314):

Mda, sunt fata si Adinusss e porecla de fata, uita-te prin fostele mele intrebari ca am intrebat ce porecle pentru. numele Adina stiti si aproape toti au scris Adinusss asa ca mucles -_*

| Anonymus314 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te iei dupa toti ratatii asa ca tine, te inteleg sincer. :*

| anonim_4396 explică (pentru Anonymus314):

Bine ca tu te crezi Einstein, dar prin ''desteptaciunea'' ta, dovedesti ce IQ ai...

Dezastru.

Ia o funie, mergi langa un copac, fa doua cercuri la un capat si la altul, baga primul cerc pe o ramura de mai sus, tare, si in cercul celalalt, baga-ti capul si arunca-te.
Succes happy

| Anonymus314 a răspuns (pentru anonim_4396):

Arata-mi tu cum se face si dupa poate fac si eu pisiwinking

| anonim_4396 explică (pentru Anonymus314):

Nu-mi zi pisi ca urasc matele x-(...
Eu iti arat, dar la mine o sa folosesc ata de cusut happy la tine ar merge o franghie...

| Anonymus314 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nah,ori murim amandoi ori nici unul. :X

| anonim_4396 explică (pentru Anonymus314):

Trolololololololo nu te aud not listening

| Anonymus314 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu trebuie laughing trebuie numai sa citesti

| anonim_4396 explică (pentru Anonymus314):

Trolololololo nu citesc x_x

| Anonymus314 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ai dat de gol laughing

| anonim_4396 explică (pentru Anonymus314):

Am scris singuri 22 de raspunsuri, daca o tinem tot asa, o sa avem 1000 de raspunsuriwinking

Deeci, ai adus funia -_-?

| SatanaInIzmene a răspuns:

Ce-ar fi daca v-ati lua de mana si v-ati spanzura amandoi?hee hee

| anonim_4396 explică (pentru SatanaInIzmene):

Eu nu imi spurc manuta mea fina si delicata no talking