| Narsha a întrebat:

Dati-mi cat mai multe site-uri gen stardoll cu haine, sa ai contul, dulapul, casa ta dar sa fie gratis! Cele mai interesante/multe site-uri primesc fundita!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Missbimbo.com
ma-bimbo.com variana franceza
ladypopular.com

8 răspunsuri:
| allexia a răspuns:

Un site super mai este si www.girlsense.com. meez.com, gosupermodel.com i-dressup.com missbimbo.com http://pupe.ameba.jp/ http://www.barbiegirls.com/homeMtl_a.html.Sper ca ti-au fost de folos

| sweetale12 a răspuns:

Www.mydivadoll.com, www.missbimbo.com, www.i-dressup.com, www.cromimi.com (este in franceza, un fel de missbimbo, numai ca cu hamsteri;)))

| PastilutzaColorata a răspuns:

Mia mi-a placut siteul cu hamesteri ce draguti sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imvu, second life, there.nu mai stiu altele

| YouAreTheBestCutie a răspuns:

Stiu mai multe dar astea sunt faine: SmallWord, Pandanda(merge pe unele serveruri), LadyPopular, WebKinz, OurWord, Imvu(trebuie descarcat dar merita) si Miss Bimbo (e cam plictisitor da mie una imi place!) Sper ca te-am ajutat, Fundita?

| DiduKiid a răspuns:

Miss Bimbo
Lady Popular
IMVU
Lea Passion
i-dressup

Funda? puppy dog eyes

| mara99 a răspuns:

Goodgame fashion, moviestarplanet, migoland.atat stiu