| NicusorYo a întrebat:

Dati-mi firme unde angajeaza distribuitori pliante la 14 aniwinkingAm incercat la Kaufland si nu ia doar la 18 ani.
Exemplu:Real-Deva
Fundawinking

1 răspuns:
| yhsay a răspuns:

Bai, esti taran rau happy Unu, puteai sa zici frumos nu "dati-mi", care suna a ordin; doi invata fratele meu sa te exprimi si sa vorbesti corect romaneste ca ai 14 ani, in curand intrii la liceu. Trei, ai mai pus intrebarea asta la scrut timp dupa happy Da stiu, la asta nu ti-a raspuns nimeni hmmm OARE DE CE?