| GulDan a întrebat:

Dati-mi si mie un forum specializat pe domenii de design,web-design,template, etc. ceva legat de desene. vreau sa ma apuc sa lucrez!
Multuesc!

1 răspuns:
| ZNUstudio a răspuns:

Inteleg ca vrei sa te faci web designer. In primul rand trebuie sa ai niste notiuni de UX si cunostinte tehnice de html, css, php, mysql.
Web designul nu inseamna doar sa desenezi interfata unui site, trebuie sa o si transpui in limbajele de programare specifice.

Foarte multe articole interesante, impartite pe categorii, gasesti pe www.smashingmagazine.com