| BarBateLuL a întrebat:

Dati-mi si mie un site de unde pot descarca de pe telefon tom talking gratis sau cu cel mult 1 euro. big grin. Sa fie fara android. Am samsung s5230

3 răspunsuri:
| DoodyAlexx a răspuns:

Am cautat eu pentru symbian si nu am gasit, am gasit dar nu vorbea asa cum face pe android, deci slabe sanse sa gasesti.

| FiTzOSsu a răspuns:

Mai bine stai linistit happy am un Nokia c6 si l-am cautat si eu dar m-a dejamagit total asa ca nu il mai cauta pe bune e nasol e mai mult video happy pe android e frumos happy

| hellras3rd22 a răspuns:

Waptrick.comwinkinggratis daca intri cu opera minitongue