| klau95 a întrebat:

Dati-mi si mie un tutorial cum sa fac un site foarte fain

Si ziceti-mi si mie ce programe imi trebuie

3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Incearca cu www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Blog ori Site GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Succes si an nou fericit!

| boobo94 a răspuns:

Ca sa faci un site profesional ai nevoie de cunostinte in programare web, asa ca cel mai simplu pentru tine ar fi sa iti creezi un blog. Poti face acest lucru pe www.blogger.com sau www.wordpress.com.In cazul in care intampini probleme te pot ajuta, imi lasi replay.

| PlfacT a răspuns:

Un site de facut este foarte complicat si nu cred ca vei gasi ajutor asa ca mai bine contacteaza-ma pe mine si iti voi explica ok? la: www.ghitadariusblog.blogspot.com sau la www.pai-pad.blogspot.com ori la ID de messenger: plfact_pgl