| Chitaila a întrebat:

Dati-mi un program bluethooth pentru Windows XP compatibil cu Nokia si Samsung.

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Si eu am cautat mult timp un,, program bluetooth'' pe internet. Ideea e ca am gasit foarte multe, doar ca erau virusate, incompatibile, cu bani etc., iar nici unul din ele nu mergea. Pana la urma mi-am cumparat un bluetooth original, cu driver cu tot, am dat 30 de ron pe el si merge perfect.

| Trynda a răspuns:

Nu man. Nu exista bluetooth pe internet. Trebuie sa iti cumperi un stick bluetooth. Primesti cu el si soft de instalare. Nu e scump.

| GGUESS a răspuns:

Nu vei putea avea bluthooth la PC de pe net, daca asa tare doresti iti trebuie USB cu asa programa!