| AdyBoy a întrebat:

DAU FUNDA! Buna TPU, ce e mai bun Intel HD Grafics sau o placa video NVidia de 500mb? pe langa acest raspuns va rog sa-mi recomandati o placa video buna pentru a viziona filme pe YouTube si a ma juca jocuri 3D. DAU FUNDA! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| hartex100 a răspuns:

Intel hd graphics.e buna dar totusi ia-ti Nvidia deoarece exista update'uri la placa ce iti duce la un alt nivel si e foarte buna un GTS 250 sau daca ai banii GTX 480

1 răspuns:
| gabismecherul10 a răspuns:

Eu am Intel si este foarte buna.Nu am avut niciodata NVidia dar mia mersi si jocuri care cand incepea scria NVidia. Sper ca te-am ajutat. FUNDa?