| EoEoEo a întrebat:

Dau FUNDA! De curand mi-am instalat programul sony vegas pro 0.9, am facut filmuletul dar nu stiu cum sa il salvez in calculator! Help Pls!

Răspuns Câştigător
| chocolatemuffin a răspuns:

Buna:) si eu folosesc SV pentru video si intai trebuie sa dai file>render as
si salvezi:)dar iti recomand pentru o calitate mai buna sa faci si HD la video asta daca nu l-ai facut deja;)uite un link care iti arata cum sa faci HD:sper ca am ajutat.si te pot ruga ceva? daca vrei intri te rog pe channel-ul meu? mersi:)
http://www.youtube.com/watch?v=noGfILgJqqo - HD
http://www.youtube.com/user/xSweetParfumex -eu

5 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Este foarte usor.in stanga sus ai meniul file. apesi click stanga pe el si apoi save as

| moddie a răspuns:

Sus ai un buton PROJECT (sus pe bara : unde ai project | edit | view | insert...) si dai Render as... si-acolo ii dai denumirea si file type happy si salvezi

| chocolatemuffin a răspuns:

@wacko nu vorbi fara sa stii pentru ca daca dai pe save as nu se salveaza in calculator se salveaza ca proiect.

| Flinn a răspuns:

Cu stil laughing

| droco a răspuns:

Sda