| SoRyNeScku a întrebat:

DAU FUNDA Deci uitati ce ziceti cati ani mai merge PC asta si daca va merge Fifa12!

Dell

Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Procesor 4200+ 2.20 Ghz

Memorie(Ram):2046MB (2gb)

System:32-bit Operating System

Windows Vista

NumeFirma: Phoneix Technologies Ltd.

DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Depinde de placa video, care ai zis ca e de 512, asta daca e 512 dedicati sau e hipermemory.

| Zangetsu a răspuns:

Si placa video?

| SoRyNeScku explică:

Exact placa video 512 mb ati radeon

| SoRyNeScku explică:

Ati Radeon X1300 Series ( Microsoft Corporation-WDDM)! Astept raspunsuri dau FUNDA!

| Badboy12Spike a răspuns:

Nu cred ca iti merge iti recomand un Nvidia GeForce GT630 2 gb gddr3 128 bit cu 279 daca ai destui bani si apoi cred ca ti-ar merge fiecare joc si fifa 13 big grin ma bucur ca am putut sa ajut