| an4rei a întrebat:

DAU FUNDA! Mi-am creat un server de cs war3 cu respawn si pot intru numai eu ceilati nu pot intra. un prieten de-al meu a scris in consola: connect 192.168.0.126:27015 si ii zice:Failed to connect at server sau ceva de genu si cand a incercat sa-l adauge la favourite si nu a aparut nimic, eu am scris la server.cfg din cstrike la linia sv_lan am pus 0 adica: sv_lan 0. Plzz raspundeti! DAU FUNDA!

8 răspunsuri:
| JuLien a răspuns:

Din ip presupun ca ai un router, iar ca sa se poate conecta alti la serverul tau trebuie sa dai "port forwarding" din pagina de configuratie al routerului.

| semix a răspuns:

Salut. scrii pe google my ip si apoi ii dai ip-ul cu portul respectiv default (este 27015). bafta big grin

| an4rei explică:

Eu mi-am deschis server cu internet nu cu lan are ceva? adaugati la mess sa vb: andreibacila35@yahoo.com vb acolo sa vad daca merge cum a zis danyak47

| an4rei explică:

Ip-ul serverului meu e 192.168.0.126:27015

| danyak47 a răspuns:

Pune sv_lan 32
si o sa mearga

| animos a răspuns:

Prietene pot fi multe probleme. Iti recomand sa iti deschizi un server hostat frumos de 18 sloturi cu 30 de lei pe luna daca vrei server de Cs.

| MaRtIN95 a răspuns:

Uita-te pe aici si vezi daca iti lipseste ceva http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html

| MaRtIN95 a răspuns:

Cred ca nu ai facut sa ruleze pe internet
daca nu e asta habar nu am:-\