| xStrumf a întrebat:

Dau funda. Salut, cum pot sa imi recuperez parola de la messenger? Intr-o zi mi-am schimbat parola de la messenger(e-mail) pentru ca mi-a fost sparta de un hacker...Acum am uitat-o dar inca sunt conectat pe messenger cu acel cont.Folosesc opera se poate cumva sa o recupere?

PS:Nu stiu nici o intrebare secreta care am pus-o era de cand eram mic si nu stiu ce am pus.

1 răspuns:
| VladyXR a răspuns:

Intra pe yahoo.com,dai Sign In,si dai pe I can't my account acces,introduci adresa ta de email dupa asta numarul tau de mobil,dupa ce ai introdus nr de mobil dai next, si astepti sa vie un nr de cod pe mobilul tau la mesaje, dupa ce introduci codul, dai next si parola e resetata, atunci baga-ti alta parola
Bafta!