| w0nTly a întrebat:

DAU FUNDA! Salut TPU, am o problema cu acel joc naruto naiteki kensei.Intru in joc, perfect totul... cand intru pe server canci...la parsing game info acolo mi se blocheaza mereu si nu mai continua crying daca stiti vreo metoda spuneti! DAU FUNDA LA CEL CARE MERGE

2 răspunsuri:
| DomnulCuPruncii a răspuns:

Nu Stiu incearca de mai multe ori ca poate ai calculatorul slab sau ceva de genu Eu unul iti zic sa incerci alte jocuri naruto deoarece naruto naiteki sensei e un joc ASA SI ASA pricepi? FUNDA?

| AndreiChris03 a răspuns:

Pai dai acolo la options multyplayer advace nnk dale pe toate pe off si la prima unde scrie 1 da i none sper ca te am ajutat