| anonim_4396 a întrebat:

DAU FUNDA! Salutari ...cred ca urmatoare intrebare va fi stupida...
Stiti Cum pot sa inregistrez un om care se misca pur si simplu iar apoi pe un program sa-l fac vaca sau gaina care imita aceleasi miscari adica sa transform dintr-un om o vaca sau dintr-un om intr-o gaina etc.Stiti Vreun Program?

2 răspunsuri:
| xOneTwoThree a răspuns:

Pai.`..complicatHa`.intrebare da am un raspuns.
Nu exiSta.`asa ceva;[[.

| an4rei a răspuns:

Exista am mai lucrat cu programu asta dar nu mai stiu cum se chema.E ca si cum schimbam skinu om in skin de vaca laughing mai pe inteles romanesc laughing