| SuntDur a întrebat:

De aproape un an mi-am luat un laptop si pe el are Windows 8.1 CoreN. De cateva zile imi arata ca licenta va expira curand. Ce sa fac sa o validez? Nu am key-ul de la windows asa ca nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Rma_Yalcin_1994 a răspuns:

Trebuie sa schimbi windows-ul, sau gasesti cd-ul original cu windows 8 si da-i update-ul ce iti cere, sper ca am fost de ajutor

1 răspuns:
| SuntDur explică (pentru Rma_Yalcin_1994):

Tarziu boss, deja am windows 7, dar mersi oricum pentru asta iti dau funda.