| Kanpeki a întrebat:

Acum cinci zile mi-am luat un laptop Lenovo care avea instalat Windows 7. Cand il deschid, imi apare ca trebuie sa imi validez Windowsul si trebuie sa scriu o parola si nu stiu unde sa o gasesc sad Impreuna cu Laptopul mai erau 2 CD-uri(unul cu drivere si unul cu diverse programe ). Mai era si manualul cu instructiuni, in rest nimic sad Ce sa fac? sad ( scuzati categoria )

Răspuns Câştigător
| Florinel a răspuns:

Poi windowsul tau 7 este cu licenta, si cred ca nu o gasesti pe net, asa mi s a intamplat si mie si am luat alt windows 7 fara licenta si acum nu am probleme, iti sugerez sa faci la fel.(app eu am luat windows 7 de la un prieten si nu stiu sa iti dau link sa il iei de pe net sad dar cred ca stiu un site de unde il poti lua.)

1 răspuns:
| W4rK0 a răspuns:

Cauta pe net, sunt multe solutii.