| Mjdolhfi a întrebat:

De cand am deschis pc-ul merge foarte greu si pana sa il deschid mergea repede si fara probleme. Din ce cauza e asa? Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Poate fi din mai multe cauze, chiar foarte multe. Dar excluzând varianta că ai avea viruşi, care deja e banală să o mai dau ca şi cauză, un lucru util pe care ai putea încerca să-l faci ar fi să dai START - RUN - MSCONFIG - (OK). Intri la secţiunea Startup şi debifezi tot ce ai acolo, în afară de antivirus şi de ctfmon (e language bar-ul). După aceea intră la secţiunea Services, şi debifezi Background intelligent transfer, Computer browser, COM+ System, COM+ Event, System restore service, Automatic updates, Wireless zero config. Dai Ok şi restart. happy

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cum mergea inainte sa-l deschizi? Are picioare?

| UNfriendLY a răspuns:

Sunt N motive insa iti recomand ceva ce iti va rezolva problema 100% (doar daca problema nu e de la firma ta de net)
Start - accesories - system restore - restore to an earlier date : alegi o data cu 2-3 zile in urma.

| adryanb27 a răspuns:

Pot fi multe probleme, si nu o sa t ajute nimeni! sorry ps.ai grija c intrebi si cum formulezi intrebarile, si mai da ceva date daca vrei sa fii ajutat! dar totusi incearca defragmentarea! incearca tune up utillities! pace

| suddent a răspuns:

Asa a fost si la mine, te sfatuiesc sa il reformatezi.

| Mjdolhfi explică:

Functiona desteptilor.Multumiti? Vai mari destepti toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce misto asta. Dupa ce l-ai deschis a inceput sa mearga greu, pina sa-l deschizi mergea bine laughing Si cit de bine mergea pina sa-l deschizi? laughing