| Cristi9025 a întrebat:

De ce aceste memorii ram ddr4 sunt atat de ieftine pentru 16GB? Se merita sa le cumpar? (Link mai jos) De ce sunt 16GB de ram la 360 lei (pretul actual cand pun intrebarea)? Au si garantie 999 luni, au si frecventa 2400mhz deci de ce sunt la pretul asta? Bine stiu ca au CL17 si nu au radiator dar totusi 16GB Ram la 360 lei. Sunt de proasta calitate sau care e treaba cu pretul? Sunt de fapt porcarii sau sunt buni ramii? (Link-ul lor e mai jos) Dau funda

http://www.pcgarage.ro/......annel-kit/

Răspuns Câştigător
| Toxicrew123 a răspuns:

Sunt reduse foarte mult + sunt kit 2x8GB(care este mai ieftin decat 1x16GB)

1 răspuns:
| Hitback a răspuns:

Au latenta mare și nu sunt compatibili cu orice fel de plăci de bază. Mergi pe Kingston. Alea fac legea.