| azoteu2020 a întrebat:

De ce cand conectez laptopu la tv se inchide imaginea laptopului?
e posibil sa fi facut niste setari din greseala

2 răspunsuri:
| Lucrian a răspuns:

Vezi ca pe una din tastele F (F1-F12) s-ar putea sa ai desenat un monitor sau un patratel. Cauta pe tastatura "F key" sau "F lock" sau ceva de genul si dupa ce conectezi laptopul la televizor, tii apasat pe "F key" si apesi si pe "Fx" (Fx este tasta pe care ai gasit monitorul).

| Hexiled a răspuns:

Nu e bine ce se intampla deoarece l-ai conectat la tv iar destopu apare pe tv si e bine