| RendezJohny a întrebat:

De ce cand încarc un video pe Youtube scade calitatea? Cum pot sa editeze din timp sa ramana aceași claritate si dupa încărcare?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dureaza un timp (minute) pana videoul tau va aparea la varianta finala.
De ex. daca urci (uploadezi) un video fullHd (1080p) intr-o prima faza cea mai mai rezolutie la care este afisat va fi de 360p dupa care peste cateva minute vei vedea ca este in varianta fullHD.

| RendezJohny explică (pentru Simpatic):

Păi problema e ca are 2 3 zile si tot asa se vede nașpa... l-am încărcat direct. ce as putea face?