| 92claudiu a întrebat:

Dupa ce incarc un video pe youtube dupa cat timp il pot viziona si altii?

Răspuns Câştigător
| goinadacian a răspuns:

Pai cand il incalti te pune sa alegi categoria, sa scrii descrierea iar acolo sus pe undeva scie ca videoclipul tau va aparea live la http...
si la incarcare apare 1%.100% cand e 100% este gata
il poate viziona oricine
dar daca faci un videoclip mai special si nu mai exista nici un video cu acest nume si scrii numele videoclipului pe google nu va aparea video-ul
pentru ca ai trebuie vreo 7-15 zile ca sa se "obisnuiasca cu internetul" ca sa zic
funda?

5 răspunsuri:
| wrath007 a răspuns:

Pai in cam3 ore sau 4 cam asa! funda?

| johnnyMe a răspuns:

In general imediat ce ai postat acel video!winking

| WinterGuitar a răspuns:

Il poate viziona chiar dupa ce l-ai pus. Fundahappy

| raluca505 a răspuns:

Da odata ce ti s-a incarcat toti il pot vedea dar depinde in cat timp dau de el

| quemona a răspuns:

Pai deja cum ti se incarca, iti apare un cod www.youtube...blablabla, care poti sa-l trimiti mai departe si prietenii tai vor putea intra la video :)