| maniac a întrebat:

De ce, cand intru pe un videocplip de pe youtube mi se restarteaza calculatorul?

5 răspunsuri:
| rRAzvANn a răspuns:

Tie stricat flashul reinstaleaza browserul si flashu

| maniac explică:

Multumesc pentru rapsunsuri dar de fapt trebuia sa reinstalez driverul de la placa videolaughing

| tapeee a răspuns:

Procesorul randeaza, se suprasolicita, ajunge la temperatura mare, se restarteaza calc. Trebuie reglat bin BIOS sa suporte temperaturi mai mari inainte de a se restarta si mai trebuie curatat si el de praf...

| andyspider a răspuns:

Salut, se poate sa ti se incalzeasca procesorul! intra in bios si vezi temperatura. Eu asa am patit la cineva asptamana asta, era din cauza ca nu mai avea pasta de racire pe procersor. Sper sa iti fie de folos acest raspuns! bye

| Stitch92 a răspuns:

Pai poate ai virusi in pc, dar la ce videoclip ti s-a restartat pc-ul?