| RavenAdk a întrebat:

De ce cand sunt intr-un apel pe Messenger sau Skype si apoi intru pe Mobile Legends(joc) mi se inchide apelul dupa 2 minute?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skype consuma Internet
Jocul consuma din nou Internet

E normal ca semnalul sa fie mai slab, poate mai ai si Internet slab si de asta se tot inchide.

3 răspunsuri:
| Voicu_Maria_1998 a răspuns:

Pai poate ca trebuie sa actualizezi aplicațiile, sau telefonul tau are probleme, si trebuie sal resetezi, sau daca ai făcut rooy fa ceva sa nu il mai ai

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai destul "internet" sa le suporte pe amandoua platformele deschise, in acelasi timp.

| RavenAdk explică (pentru anonim_4396):

Thanks