| andrei95 a întrebat:

De ce dupa ce mi-am instalat avira nu merge sa intru in el pot sa dau clic pe el de un milion de ori

Răspuns Câştigător
| LucianGabriel a răspuns:

Dezinstaleaza-l cu revo si instaleaza-l inapoi, daca nu merge cauta alt antivirus free(sau daca avira era versiunea pro descarca un alt antivirus pro)

3 răspunsuri:
| mugurel021978 a răspuns:

Inseamna ca nu l-ai instalat corect, sau poate aveai deja virusi si cine stie iti joaca feste cu shortcut-urile.incerca avast si scaneaza in MS-DOS mod compu. eu zic ca e cel mai sigur mod de a depista virusii existenti.

| cornelm1976 a răspuns:

Inseamna ca ai spyware sau maleware. Incearca sa cureti acel hard cu Spyware terminator bagat in alt calculator.

| AleandraIleana98 a răspuns:

A, avut si eu avira si sin cauza lui a trebuit sa reinstalez windows-ul. Nu e bun de nimic miau intrat virusi pe pc si el nu mi arata la scanare.Iti recomand sa iti bagi alt antivirus de preferta nod32 sau avast.Numai daca nu vrei sa reinstalezi windows-ul